Nowy cennik samochodów marki Fiat – 2017 r.

Samochody marki Fiat znane są z doskonałych osiągów i niezawodnych cech. Firma wprowadziła najnowszy model samochodu, którym jest nowy Fiat 500. Jeśli szukasz kupić nowy samochód, to tutaj jest lista nowych samochodów Fiat cena.

Nowe samochody Fiat ceny są oparte na specyfikacji i funkcji nowego modelu. Lista ceny jest aktualizowana tak szybko, jak informacje są dostępne. Możesz sprawdzić ceny online i wybrać najlepszy odpowiedni samochód dla siebie.

Zakres cenowy

Ceny nowych samochodów Fiata wahają się od 11 000 do 15 000 dolarów.

2017 Fiat 500

Nowy Fiat 500 został wprowadzony na rynek w miesiącu czerwcu, 2016. Został on dostępny w kilku wariantach, takich jak LX, EX i Sportivo. Wariant LX pochodzi z silnikiem o pojemności 1,0 litra i 6-biegową manualną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w tym samochodzie wynosi 15kmpl.

Wariant EX jest wyposażony w silnik o pojemności 1,4 litra i 6-biegową automatyczną skrzynię biegów. Zużycie paliwa w tym modelu wynosi 20kmpl.

Wariant Sportivo jest wyposażony w silnik o pojemności 1,6 litra i 7-biegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynię biegów. Zużycie paliwa w tym samochodzie wynosi 17kmpl.

2017 Fiat Punto

Nowy Punto jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Fiata. Samochód jest wyposażony w silnik o pojemności 1,0 litra i 5-biegową manualną skrzynię biegów. Zużycie paliwa w tym modelu wynosi 12kmpl.

Silnik o pojemności 2,0 litrów jest używany w wariancie Sportivo. Samochód jest wyposażony w 6-biegową automatyczną skrzynię biegów. Zużycie paliwa w tym samochodzie wynosi 16kmpl.

Silnik o pojemności 1,3 litra jest używany w wariancie 1,2 litra. Samochód jest wyposażony w 5-biegową manualną skrzynię biegów. Zużycie paliwa tego samochodu wynosi 14kmpl.

2017 Fiat Linea

Nowa Linea to kompaktowy crossover SUV, który został zaprojektowany we Włoszech. Nowa Linea pochodzi z silnikiem o pojemności 1,3 litra i 5-biegową manualną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w tym samochodzie wynosi 17kmpl.

Linea 1.2 jest wyposażona w silnik o pojemności 1,4 litra i 5-biegową automatyczną skrzynię biegów. Zużycie paliwa tego samochodu wynosi 16kmpl.

Wnioski:

Samochody Fiat są świetną opcją, jeśli szukasz zakupu nowego samochodu. Możesz sprawdzić ceny nowych samochodów Fiat i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.